Skip to content


Eric King

https://supportericking.org/wp-content/uploads/2015/04/unnamed-576x1024.jpgEric G. King byl v září 2014 zatčen a obviněn z pokusu o útok na kanceláře vládní budovy v Kansas City, stát Missouri. Byl obviněn z toho, že měl vhodit do jednoho z oken kladivo, následované dvěma molotovovými koktejly. Podle úředního spisu nedošlo ke vznícení ani jedné ze zápalných lahví. Eric byl označen jako podežrelý jen proto, že byl již dříve podezřelí z protivládních a protipolicejních graffiti.
3.3.2016 se rozhodl k “dohodě o nespolupráci” se státními úřady ohledně obvinění z “použití vybušných zařízení určených k zapálení budovy použivané k mezistátnímu obchodu”. O necelé čtyři měsíce později, konkrétně 28.6., byl u místního státního soudu odsouzen na deset let za obvinění, před kterými se obhajoval. Předběžné datum propuštění vychází na 2.6.2023.

Od momentu zatčení a následného věznění se Eric nachází v extrémní izolaci od svých blízkých a opakovaně se stává obětí útoků vězeňské stráže, která neustále ohrožuje jeho bezpečnost. Ve vazební věznici, kde čekal na soud, strávil šest měsíců v izolaci a opakovaně končil na samotce. Přes všechna úskalí si Eric udržuje svůj charakter a rozhodl se vypořádat se svou situací až do konce. Zůstalo mu také odhodlání pro boj za svět bez dominance a útlaku.

Další informace v angličtině:
https://supportericking.org/
https://actforfree.nostate.net/?tag=eric-g-king
https://325.nostate.net/?s=Eric+King

(Aktualizováno: 24. 6. 2020)

Eric King #27090-045

FCI Englewood
9595 West Quincy Avenue
Littleton, CO 80123

Posted in General.

Tagged with .