Skip to content


Anarchističtí soudruzi Kevin Garrido a Joaquin Garcia jsou odsouzeni k dlouholetým trestům

Ve středu 5. září byly vyneseny rozsudky proti Kevinovi a Joaquinovi. Lze se proti nim odvolat, ale zatím není známo, jaké kroky budou jejich právníci vykonávat.

Rozsudky byly následující:

KEVIN GARRIDO FERNÁNDEZ: 17 let vězení s maximálním zabezpečením, za držení výbušných zařízení. Kromě toho byl navíc odsouzen na 61 dní za neoprávněné držení zbraně.

JOAQUÍN GARCÍA CHANKS: 10 let vězení se středním zabezpečením, za umístění výbušných zařízení a tříleté odnětí svobody za nezákonnou přepravu střelné zbraně.

Momentálně je to vše, co můžeme říct. Jakmile budeme mít další informace, aktualizujeme situaci soudruhů. Vyzýváme k solidaritě! Kevin a Joaquín stojí tváří v tvář trestům diktovaným justičními hajzly. Žádný úder proti našim soudruhům nebude bez odpověďi.

SOLIDARITA A BOJ!

POVSTÁNÍ A ANARCHIE!

OKAMŽITOU SVOBODU PRO KEVINA A JOAQUINA!

zdroj: https://kronika.noblogs.org/post/2018/09/13/anarchisticti-soudruzi-kevin-garrido-a-joaquin-garcia-jsou-odsouzeni-k-dlouholetym-trestum/

Přeloženo z https://325.nostate.net/2018/09/09/enes-anarchist-comrades-kevin-garrido-and-joaquin-garcia-sentenced-to-long-terms-chile/

Redakční poznámka: Joaquín s Kevinem byli v minulosti obviněni z útoků výbušninami proti škole pro vězeňské stráže a proti policejní stanici. Při těchto akcích nedošlo k žádným zraněním ani usmrcení, jen k materiální škodě.

Posted in Věznění, represe, Zprávy.

Tagged with , , .