Skip to content


Eric King na samotce! + aktualizace

Dne 18.8. 2018 byl anarchistický vězeň Eric King přeřazen do Secure Housing Unit (SHU) neboli na samotku. Informace pochází z oficiální stránky na podporu Erica – https://supportericking.org.

Výzýváme tímto všechny, aby napsali Erikovi dopis, protože od této chvíle to pro něj bude jediný kontakt s dalšími lidmi, co nejsou bachaři. Můžete mu napsat cokoliv, jaký jste měli den, napsat mu některou ze svých aktuálních příhod nebo mu namalovat obrázek. Dopisy pomáhají překonat izolaci, kterou vězeň zažívá a která je cílem tohoto typu represe. Ukažme mu, že na něj stále myslíme a že na něj ani v těchto chvílích nezapomínáme. Erik nejraději čte aktuální zprávy ze světa, různorodé knihy, nové objevy ze světa vědy a také se rád dívá na obrázky z nejkrásnějších míst přírody. Vše musí být vytisknuté na tiskárně, protože vězni v USA nemohou přijímat články vytrhnuté z novin nebo klasické fotografie.

Erik také sepsal seznam knížek, které by chtěl přečíst a které mu můžete zaslat: https://www.amazon.com/registry/giftlist/OEWNQ9RMQGZR

Adresa:

Eric King #27090-045
USP Florence – High
US Penitantiary
PO Box 7000
Florence, CO 81226

DOKUD SE VŠECHNY VĚZNICE NEZMĚNÍ NA KNIHOVNY!

Aktualizace:

Eric byl převezen do jiného zařízení. Zároveň prochází velmi těžkým odobím, jelikož se jeho přítel_kyně lečí z rakoviny a on je znovu převezen, tentokrát do vězení s nejvyšší ostrahou. Potřebuje co nejvíce naší lásky a solidarity, tak mu napište dopis nebo pohled. Zde jsou oficiální stránky na podporu Erica.

Eric King #27090-045

USP LEAVENWORTH
U.S. PENITENTIARY
P.O. BOX 1000
LEAVENWORTH, KS 66048
USA

PRISONS ARE FOR BURNING!

zdroje: https://greenaction.noblogs.org/post/2018/08/25/eric-king-na-samotce/

https://greenaction.noblogs.org/post/2018/08/31/eric-king-nova-adresa/#more-12623

Posted in Věznění, represe, Zprávy.

Tagged with .