Skip to content


7. Anarchistický festival knihy 2019

Anarchistický festival knihy 2019I tento rok můžete narazit na ABC stánek s publikacemi a jinými materiály na Anarchistickém knižním festivalu v Praze.

Anarchistický knižní festival letos proběhne 18. a 19. května 2019 v Praze na Žižkově, v Prostoru 39, Salé a Bike Jesus. Od 10:00 se na něm již tradičně představí vydavatelé a distributoři anarchistické literatury nejen z Česka a Slovenska, ale i ze zahraničí.

Festival není jen prodejní prezentací knih a literatury. Je především místem setkávání, kde můžete tváří v tvář potkat nejen malé vydavatele a autory, ale i nejrůznější organizace, kolektivy a uskupení z širšího okruhu antiautoritářského hnutí. Místem, kde se lze seznámit s lidmi z masa a kostí a poznat tak organizace a kolektivy jinak, než z prohlášení na webových stránkách, místem, kde lze navázat nové vztahy a přátelství, místem, kde lze domlouvat nové projekty a spolupráci.

Pokud se chcete festivalu jakýmkoliv aktivním způsobem zúčastnit (chcete nabídnout přednášku, workshop, přijet se svou distribucí, mít na festivalu stánek s literaturou, kterou vydáváte), napište nám prosím co nejdříve na kontaktní e-mail anarchistbookfaircz (a) riseup.net

Uvítáme i pomoc se samotnou organizací festivalu, s překlady, ubytováním, vařením, stavěním, úklidem atd.

Ozvěte se nám i s tipy na zajímavé hosty či v případě, že můžete festivalu jakkoliv pomoci s organizací, propagací, uspořádáním benefice či jinak. Letos uvažujeme o prodloužení festivalu o neděli, posílejte nám zpětnou vazbu jestli by o to byl zájem.

Letos opět plánujeme vydat doprovodný bedekr. Pošlete nám svojí anotaci a případně nápad zda-li máte něco co by v něm mohlo být, co se váže k vašemu kolektivu, organizaci, události atd.

Další info: https://anarchistbookfair.cz/

Posted in Akce, General, Publikace.

Tagged with .