Skip to content


Marius Mason píše z vězení

Maruis Mason byl odsouzen na 21 let a deset měsíců (do září 2027) za účast ve žhářském útoku na budovu, kde byly prováděny testy genetických modifikací plodin. Rovněž se přiznal k účasti na dalších dvanácti ELF akcích. Publikujeme Mariusovo prohlášení napsané k příležitosti mezinárodního dne solidarity.

Díky vám, za to, že se znovu setkáváte, abyste podpořili dlouhodobě uvězněné anarchistické vězně. Vaše podpora a povzbuzení jsou živoucím dechem pro každého, kdo se pokouší zachovat si nezlomené své srdce a duši během tolika let strávených daleko od inspirace a motivace, kterou poskytují naše komunity odporu. Zdá se, že čím déle jsem pryč, tím důležitější jsou mé vzpomínky k naplnění ducha vědomím, že nový svět je možný.

Chci popřát svým soudruhům z Earth First!, IWW, z hnutí za práva zvířat a za domorodou nezávislost mnoho vítězství, stejně jako zasáhnout svou láskou a nadějí mé dobré kamarády, kteří bojují za práva qeer a trans lidí.

Moje krev stále koluje, protože vy žijete a bojujete. Posílám vlčí zavytí všem anarchistickým kámíkům a bratrům, které jsem zatím nepotkal, kteří mi poslali své příběhy, lásku a jejich vize světa bez hierarchie. Dívám se vašima očima a sním vaše sny s vámi. Můj život je zde maličký, ale stále větší než v mé minulé díře. Potkal jsem mnoho skvělých lidí a tolik nových trans kamarádů. Přestože mám omezenou kapacitu a pociťuji svůj věk a některé zdravotní problémy související s věkem… pokračuji v obhajobě mé žádosti o dokončení mé zdravotní přeměny. Jsem znechucen, že se ještě nesešel TEC (který rozhoduje o případech jako je můj pro BOP) přestože mi místní personál řekl, že se budou mým případem zabývat minulý týden. Budu naši komunitu informovat, jak se věci vyvíjí. Je to dlouhá cesta ke spravedlnosti, ale s vaší pomocí a podporou bude určitě všem trans vězňům, kteří žádají o zdravotní úlevu, vyhověno.

Cítím, že je velmi těžké se smysluplně podílet na vytváření světa, o kterém tak zaníceně sníme. Myslím, že je těžké sledovat novinky z našich kampaní za svobodný svět, ochranu vody, ochranu našich zvířecích sester a bratrů, požadovat společnost, která není budována na nenávisti a vyloučení, ale na lásce a zahrnutí… Ale jsem odhodlán podporovat své spoluvězně zde a snažím se dělat to čestně, nabízet útěchu a podporu jak v jejich každodenních bolestech a problémech tak v jejich/našich dlouhodobých cílech jako je důstojnost a konečně – svoboda. Jsem mnohem silnější, protože vím, že jste s námi, pomáháte nám setrvat až do toho dne, kdy přijde svoboda. Máte mou neskonalou vděčnost za to, že mne přenášíte přes to dlouhé období čekání.

Jsem vám navždy zavázán. Zůstaňte silní, jednejte správně, buďte odvážní… Jsem hrdý na to, že vám mohu říkat má rodina.

Láskou a solidaritou,

Marius Mason

https://june11.noblogs.org/files/2017/06/cropped-Ithaca-1024x238.png

Napiš Mariusovi dopis do vězení.

Marius Jacob Mason

#04672-061, FMC Carswell, Federal Medical Center, P.O. Box 27137, Fort Worth, TX 76127, USA

Další texty a weby souvisejicí s Maruisem Masonem:

 

 

Posted in Prohlášení.

Tagged with .