Skip to content


Novinky v případu Carly Tubeuf

Dorazily zprávy o výsledku soudu Carly proběhlého za zavřenými dveřmi. Obvinění z podvratného sdružování opadlo, stejně jako se to stalo u soudruhů zatčených během operace Scintilla v únoru 2019. Na druhé straně trvá obvinění z dalšího trestného činu: výroba, držení a přeprava výbušného materiálu, což souvisí s požárem bankomatu v pobočce turínské pošty.

Jako obvykle, abychom si mohli přečíst důvody tohoto rozhodnutí, budeme si muset počkat ještě několik týdnů. Carla zůstává ve vězení. Z telefonátů  se přátelé dozvěděli, že nové zprávy ji očividně nepřekvapily ani nedemoralizovaly a ona se cítí silná a vyrovnaná. Obnovujeme naši výzvu, abychom jí psali dopisy a poslali solidaritu, a to i ve světle cenzury uplatňované na korespondenci, která zpomaluje vztahy s vnějším světem.

Carla Tubeuf
Casa Circondariale di Vigevano
Via Gravellona 240,
27029 Vigevano (PV)
Italia

Připomeňme, že Carla Tubeuf byla zadržena 23. července 2020 po téměř roce a půl na útěku, přesněji od 7. února 2019, kdy došlo k evikci squatu l’Asilo a zahájení operace Scintilla.

K pokrytí výdajů očekávaných v důsledku operace Scintilla byl znovu aktivován následující bankovní účet, který byl použit v minulých letech. Údaje k němu jsou následující:

IBAN: IT61Y0347501605CC0011856712

ABI: 03475 CAB: 01605 BIC: INGBITD1

K tématu také doporučujeme:

Posted in General.

Tagged with , .